Spor Bilimleri Fakültesi Açılışı ve Rektörümüzün Yüksekokulumuzu Ziyareti


Dokuz Eylül Üniversitemizin, Seferihisar’da bulunan ve bir süredir atıl durumda bekleyen binası, yapısal iyileştirmeler ve düzenlemelerin ardından Spor Bilimleri Fakültesi binası olarak yeniden hizmete alındı. Binanın açılış törenine Rektörümüz Prof. Dr. Nükhet HOTAR, üniversitemizin senato üyeleri, Seferihisar ilçe protokolü, akademisyenler ve öğrenciler katıldı.

İkramları, Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölümü öğrencilerimiz tarafından hazırlanan ve sunulan açılış töreninde, yüksekokul yönetimimizin yanı sıra öğrencilerimiz de hazır bulundu.

Açılış töreninin ardından, beraberindeki heyetle birlikte yüksekokulumuzu ziyaret eden Rektörümüz, büyük bir sevgi seliyle ve alkışlarla karşılandı. Bu kısa ancak keyifli ziyarette, öğrencilerimizle bir araya gelerek onların yeni eğitim-öğretim dönemindeki beklenti ve önerilerini paylaştı.

İlerleyen günlerde yüksekokulumuzu ziyaret eden Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mehmet GÜÇLÜ ise yemek laboratuvarımızı gezip öğrencilerimizin uygulamalı dersine konuk olduktan sonra; Yüksekokul Müdürümüz Doç. Dr. Turgay BUCAK ile Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölümü öğrencilerimize, açılış törenindeki destekleri nedeniyle teşekkür etti. Hazırladıkları teşekkür belgelerini, görevli öğrencilerimize, dekan yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Tuğbay İNAN ve öğretim üyesi Doç. Dr. Erkan GÜNAY ile birlikte takdim etti.


Font Boyutunu Değiştir
Kontrast