Instructors

 

Alp Timur Prof. Alp TİMUR
Tel:(232) 743 59 98 -743 51 10 / 14101
alp.timur@deu.edu.tr
yılmaz akgunduz Assoc. Prof. Yılmaz AKGÜNDÜZ
Tel:(232) 743 59 98 -743 51 10 / 14115
yilmaz.akgunduz@deu.edu.tr
Ovunc Bardakoglu Asst. Prof. Övünç BARDAKOĞLU
Tel:(232) 743 59 98 -743 51 10 / 14132
ovunc.bardakoglu@deu.edu.tr
Yesim Cosar Asst. Prof. Yeşim COŞAR
Tel:(232 ) 743 59 98 -743 51 10 / 14138
yesim.cosar@deu.edu.tr
Mustafa Unuvar Asst. Prof. Mustafa ÜNÜVAR
Tel:(232) 743 59 98 -743 51 10 / 14135
mustafa.unuvar@deu.edu.tr
turgay bucak Asst. Prof. Turgay BUCAK
Tel:(232 ) 743 59 98 -743 51 10 / 14122
turgay.bucak@deu.edu.tr
Asst. Prof. Özge ADAN
Tel:(232 ) 743 59 98 -743 51 10 / 14134
ozge.adan@deu.edu.tr
Ceren Vural Asst. Prof. Ceren Altuntaş VURAL
Tel:(232 ) 743 59 98 -743 51 10 / 14121
ceren.vural@deu.edu.tr
ceylan Asst. Prof. Ceylan ALKAN
Tel:(232 ) 743 59 98 -743 51 10 / 14133
ceylan.alkan@deu.edu.tr
gozde bakırcı Asst. Prof. Gözde Türköz BAKIRCI
Tel:(232 ) 743 59 98 -743 51 10 / 14117
gozde.turkoz@deu.edu.tr
hakan ozkaya Asst. Prof. Hakan ÖZKAYA
Tel:(232 ) 743 59 98 -743 51 10 / 14127
hakan.ozkaya@deu.edu.tr
Beyza Sumer Asst. Prof. Beyza SÜMER
Tel:(232 ) 743 59 98 -743 51 10 / 14145
beyza.sumer@deu.edu.tr
Caglar Aktepe RA Çağlar AKTEPE
Tel:(232) 743 59 98 -743 51 10 / 14116
caglar.aktepe@deu.edu.tr
nehir RA Nehir Balcı SÖNMEZ
Tel:(232) 743 59 98 -743 51 10 / 14118
nehir.balci@deu.edu.tr